אחסון אתרים ברשת האינטרנט הבינלאומית

 

בעוד חברות אחסון אתרים בארץ יכולות לתתלכם את הפתרונות הטובים ביותר של אחסון אתרים ברשת המקומית, על גבי שרתים בעלי תקשורת משודרגת עם הרשת המקומית, כאשר אתםם בונים אתר אשר מיועד לרשת האינטרנט הבינלאומית הפתרון של אחסון אתרים על גבי שרתים מקומיים בחוות שרתים של חברות ישראליות הוא כבר לא הפתרון הראשון גם אם אתם מקבלים דיל טוב אצל חברת אחסון אתרים מקומית.

 

כאשר אתם בונים אתרים שהם ברובם או במלואם פונים אל קהל זר כמובן שיש למצוא פתרונות אחסון אתרים בינלאומיים. אם האתר מכוון לכל הגולשים דוברי אנגלית, יש לרכוש דומיין המסתיים ב-COM וניתן למצוא עבורו פתרון אחסון אתרים בחברות בינלאומיות כאשר עדיף לעבוד מול חברה בצפון אמריקה. כאשר אתם בונים אתרים אשר מיועדים לכמה קהלים בו זמנית ממדינות שונות לדוגמא: גרמניה, אנגליה וצרפת, כאשר החברה משווקת מוצרים או שירותים לארצות אלו, יש לבנות אתרים תומכים, כל אחד בשפה המדוברת בארץ ולתת לכל אתר כתובת (דומיין) עם סיומת מקומית לדוגמה: הסיומת של אנגליה היא UK.CO וכמובן שיש למצוא פתרון אחסון אתרים בחברה באנגליה בכדי לקבל תקשורת ישירה לרשת האינטרנט המקומית.

 

יש את הפתרון של אחסון אתרים על גבי תיקייה ברשת, מדובר על פתרון חינמי של אחסון אתרים על גבי תיקיית FTP ברשת האינטרנט אבל יש בעיות עם המודל הזה של אחסון אתרים על גבי תיקייה: במודל הזה אתם לא נהנים מטיפול טכנית בבתעיות תקשורת וזה על אחריותכם הבלעדית משמע יש להקצות עובד אשר מתמצה בתקשורת אינטרנט וזה בעייתי בעיקר בחברות מסחריות בהן לא מועסקים אנשי חומרה. כמו כן, גם כאשר יש בחברה אדם או צוות טכני המוסמך לטפל בנושאשל אחסון אתרים על גבי תיקייה, התקשורת היא עדיין בעייתית כי יש שעות עומס ברשת ולכן, כאשר מדובר על אתרי תוכן אליהם צריך להעביר תכנים על בסיס שוטף, יומיומי, זה בעיה כי מדובר על עיכובים של שעות רבות. הפתרון הזה של אחסון אתרים על גבי הרשת הוא חינמי ולכן הוא קורץ להרבה בעלי אתרים חדשים אבל הם מגלים עד מהרה כי דברים אותם מקבלים בחינם נוטים לעלות הרבה כסף בסופו של דבר.

 

בכדי ללמוד על המודלים וטווח המחירים של אחסון אתרים בחו"ל - הכנסו למנוע החיפוש (יהו או גוגל וכו') והקישו את הצירוף אחסון אתרים באנגלית STORAGE WEB ותתחילו לבדוק אופציות. שימו לב, גם בחו,ל קיימים מודלים של אחסון אתרים בחינם תמורת פרסום, אחסון אתרים תמורת דמי אחסון יומיים על פי נפח ו/או תוכנות המאפשרות אחסון אתרים על גבי קבצים ברשת. כדאי לכם לקבל כמה שיותר הצעות מחיר ולבחון כמה שיותר חוזים, אם אתם לא מתמצים באנגלית, כדאי לשכור מתרגם בכדי לוודא שאתם מביהים את חוזי האחסון עד לפרטיו האחרונים. אחסון אתרים בחו"ל, אם הוא יתבצע כהלכה - יכול להיות הבסיס להצלחה הבינלאומית בעקבות הצלחת האתר ברשת.